APer

APER Sportswear

Jste sportovní nadšenci, kteří milují pohyb, příliv adrenalinu a týmového ducha? Baví vás hrát hokej, florbal, fotbal, volejbal, tenis či futsal? Toužíte po skvěle padnoucím dresu? Hrajete amatérsky za nějaký tým a hledáte někoho, kdo by vám vytvořil sportovní dresy na míru a podle vašeho gusta? Pak jsme pro vás to pravé.

V roce 2009 jsme se rozhodli založit společnost APER s. r. o., která svým zákazníkům nabízí individuální přístup, vysoký komfort, zaručenou kvalitu a skvělé služby. Specializujeme se na výrobu sportovních dresů, funkčního prádla nebo fanouškovských předmětů. Naší odměnou za roky tvrdé práce jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám často a rádi vracejí. Jejich věrnosti značce APER si velice vážíme a motivuje nás k neustálému zlepšování služeb.

Naše firma APER Sportswear vám navrhne kvalitní dresy, ve kterých bude radost hrát a které vám dodají sebedůvěru během důležitých herních soubojů. Rádi vám poradíme s každým vaším přáním či představou a pomůžeme vám vyladit váš sportovní tým tak, aby upoutal oko fanoušků i protivníků. Vyrábíme sportovní dresy v různém provedení, designu, ze standardních i speciálních materiálů a podle potřeby vše přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Vaše spokojenost je u nás totiž na prvním místě!

Velké oblibě se u nás těší hlavně hokejové dresy, s nimiž máme na trhu bohaté zkušenosti. Oblékáme malé i velké hokejové kluby, zásobujeme fanshopy a kromě toho si u nás mohou zákazníci pro své kluby objednat např. ručníky, osušky, pytlíky, teplákové soupravy, zimní a softshellové bundy s vlastním motivem atd. Podobný úspěch jako u hokejových dresů jsme zaznamenali i u těch cyklistických. Cyklistické kluby či jednotlivci, které sponzorujeme, nám pomáhají cyklistické dresy vyladit pro maximální pohodlí zákazníka. Naše nabídka pro milovníky jízdy na kole je opravdu široká, a to včetně doplňků, jako jsou cyklistické kalhoty, cyklistické vesty, cyklistické bundy či drobné doplňky – návleky na ruce, návleky na boty, čepice či šátky.

Do našeho pestrého sortimentu patří i sportovní dresy na volejbal či basketbal, házenou, atletiku, dračí lodě, hasičské dresy, dresy na box či kvalitní fitness a běžecké oblečení.

Veškeré dresy vyrábíme formou sublimačního tisku. Výhodou této technologie je trvanlivost a kvalita tisku a zároveň možnost si do grafiky zapracovat různé barvy, loga sponzorů, jména, čísla či jiná speciální přání. Všechny dresy vyrábíme z kvalitního vysoce funkčního materiálu.

Proč zvolit Aper Sportswear:

– Vše vyrábíme na území ČR.
– Možnost doobjednání již od 1 ks. Archivace zakázky po dobu 3 let.
– Kvalita a nízká cena.
– Poradenský servis na materiál, design, střih.
– Možnost zapůjčení vzorků.
– Možnost zpracování vlastního designu.
– Loga a nápisy v ceně (tzn., že cena se nemění v závislosti na počtu log, čísel, nápisů).
– Propagace vašeho týmu na webu či facebooku.

Budova firmy Aper
Aper - zasedačka
Aper - vzorkovna
Aper - kanceláč
Aper - sublimační příprava
Aper - vyšívací stroj
Aper - tiskárna
Aper - vzorky